Poradce Profi Řidiče

Zde najdete témata zveřejněná na naší facebook stránce Poradce Profi Řidiče

 • Aktualizováno dne: 15.09.2021
  KLUB PPŘ dostáváme od Vás, kteří nejste členy naší Facebookové skupiny Poradna Profi Řidičů, více e-mailů, kde nás žádáte o informace k nové Aplikaci PPŘ. Kde a za kolik se dá pořídit... Nová PWA Aplikace PPŘ je pro systém Android a Windows, takže se dá použít na PC nebo notebooku, což je výhodné zejména pro firmy a dispečink, ale i řidiči občas využívají notebooky. Nová app ještě není pro systém IOS. Trochu jsme změnili systém a nová aplikace je neprodejná a slouží pouze jako školicí materiál pro členy Klubu PPŘ, který jsme spustili 1. Září 2021. Členství v klubu je podmíněno úhradou ročního členského příspěvku ve výši 250,- Kč Více se o Klubu PPŘ dozvíte na našem webu https://profesniskoleni.eu/klub-ppr.html Pro fanoušky této stránky, kteří projevili zájem o přímý vstup do Klubu PPŘ, zde přikládám odkaz na registrační formulář do klubu. https://aplikaceppr.eu/Forms/registrace.html Buďte ale prosím trpěliví - máme v současné době mnoho registrací a tak se může stát, že zpracování Vaší registrace může chvíli trvat.. V současné době se jedná o 2-3 pracovní dny. Děkujeme. (Feed generated with FetchRSS) Pokračovat ve čtení... »
 • Aktualizováno dne: 09.09.2021
  Vyzkoušejte si, profi řidiči a řidičky, testík s novými otázkami z pravidel silničního provozu. Výsledky můžete dát do komentáře :) https://www.idnes.cz/auto/vyzkousejte-si-nove-otazky-v-autoskole.Q210908_123337_autokat_taj? Autoškolákům přibydou do závěrečných testů nové otázky, které reagují na současnou situaci na silnicích a nově počítají například také s cyklisty či zhoršenými povětrnostními podmínkami. Podle expertů nutí žáky o situaci víc přemýšlet. Uspěli byste? Zkuste si je ...(Feed generated with FetchRSS) Pokračovat ve čtení... »
 • Aktualizováno dne: 06.09.2021
  (Feed generated with FetchRSS) Pokračovat ve čtení... »
 • Aktualizováno dne: 01.09.2021
  ❗️❗️❗Dôležité upozornenie❗️❗️❗️ Na nadchádzajúce štátne sviatky na Slovensku nebola udelená výnimka na dojazd pre nákladné vozidlá. Počas 1. a 15. septembra 2021 budú v platnosti zákazy jázd v štandardnom režime a to v čase od 0.00 h do 22.00 h. Zákazy jázd sa uplatňujú na nákladné vozidlá s celkovou hmotnosťou nad 7,5 t a nákladné vozidlá s prípojnými vozidlami.(Feed generated with FetchRSS) Pokračovat ve čtení... »
 • Aktualizováno dne: 23.08.2021
  Prodloužení doby řízení (Krásně zpracováno Bc. Milanem Špásem z CSPSD, jehož odborného poradenství využívá i PPŘ) Balíček mobility I přinesl v silniční dopravě řadu změn, na které si postupně zvykáme. Jedna z novinek, která se týká možnosti dojetí do provozovny dopravce, nebo místa bydliště řidiče, způsobila značně rozdílné výklady pro použití výjimky mezi řidiči, dopravci a kontrolory. Již před platností změn obsahovalo nařízení (ES) č. 561/2006 v článku 12 možnost pro odchylky od předepsaných dob odpočinku, přestávek nebo řízení. To se ale týkalo a týká pouze doby nezbytně nutné pro zajištění bezpečnosti osob, vozidla nebo nákladu. Pokud se například řidič vracel v pátek ze zahraničí a jeho povolená denní doba řízení byla vyčerpána ještě před tím, než dojel do cíle, mohl s vozidlem dojet na nejbližší vhodné parkoviště, kde jeho činnost skončila. Změna, která je platná od 20. 8. 2020, přinesla řidičům možnost dojet za určitých podmínek do provozovny dopravce, nebo do místa bydliště řidiče, aby nemusel čerpat týdenní dobu odpočinku mimo domov. Podmínky jsou však poměrně přísné a pokud řidič hodlá této odchylky využít, je třeba, aby je dobře znal. V první řadě si musí uvědomit, že prodloužení doby řízení je možné pouze v případě, že nastane nějaká neočekávaná situace. Tou může být například dopravní ... Pokračovat ve čtení... »

Napište nám

Zde zadejte svůj dotaz, nebo námět..

Adresa

Na Jízdárně 2895/18, 702 00 Moravská Ostrava (1.patro)

Telefon

---

Vaše zpráva byla odeslána. Děkujeme.