Prémiový   klub   PPŘ


Někteří z Vás se nás ptají, jak to bude dále s Aplikací PPŘ.

Jak již většina z Vás ví, provoz původní Aplikace PPŘ budeme postupně utlumovat a nahradíme ji aplikací novou..

Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jak to udělat aby se poctiví členové necítili poškození, ale bohužel těch nepoctivých je mezi námi většina a proto i my musíme zaujmout nějaký postoj. Konkrétně 60 procent všech uživatelů Aplikace tuto užívá neoprávněně a neplatili nám ani korunu. Vzhledem k vysokým nákladům na provoz této aplikace je další stav neúnosný a tito kolegové jsou pro nás velikým zklamáním a pokazili to všem.. I vzhledem k tomu, co pro všechny zdarma děláme, by se měli stydět a z Poradny sami odejít.. Jsou ostudou profi řidičů.

Současný stav fungoval tak, že uživatel platil za registraci..

Tento systém měníme a věříme, že bude ke spokojenosti všech.

Zakládáme KLUB PPŘ

Registrovaní do klubu nebudou platit ani za registraci ani za aplikaci. Bude se hradit roční členský poplatek.

Vstupní poplatek je 0 Kč.

Výše ročního členství je stanovena na 250,- Kč

Členové, kteří hradili za registraci 250 Kč mají členství a veškeré výhody na rok zdarma ode dne jejich nové registrace. Ti, kteří hradili 499 Kč mají členství zdarma na roky 2.

Členové klubu budou mít ve svém členství zahrnuty zdarma veškeré výhody tohoto klubu, které již dnes nabízíme i ty, které se teprve připravují.

1.   volný přístup do nové Aplikace PPŘ ( její výroba je ve finální fázi)

2.   volný přístup k uzamčeným částem webu profesniskoleni.eu

3.   10 procent sleva na profesní školení ( ta byla doteď i pro veškeré členy Poradny, ale jelikož je 60 procent takových, jací jsou, tuto výhodu rušíme a bude nadále pouze pro členy Klubu PPŘ) To jsou dosavadní benefity, které jsme poskytovali.

4.   Dále připravujeme e-shop, kde budou mít členové velmi výrazné slevy.

5.   Zjistili jsme, že mnohým členům nevyhovují informace v elektronické podobě a upřednostňují tištěnou formu. PPŘ začne vytvářet vlastní, tištěné publikace, které budou pro členy klubu v jiných cenových relacích, než pro nečleny.To je současný plán a výhled rozvoje Klubu PPŘ. Další záležitosti se připravují a věříme, že i tyto budou pro členy přínosem.

Všem se omlouváme za nepoctivé kolegy a věříme, že Klub bude pro všechny členy přínosem

Napište   nám

Zde zadejte svůj dotaz, nebo námět..

Adresa

Na Jízdárně 2895/18, 702 00 Moravská Ostrava (1.patro)