Prémiový   klub   PPŘ

POZOR, DŮLEŽITÉ INFORMACE - ČTĚTE AŽ DO KONCE.

Jak již většina z Vás ví, provoz původní Aplikace PPŘ jsme počátkem měsíce Září 2021 ukončili a nahradili ji aplikací novou..

Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jak to udělat aby se poctiví členové necítili poškození, ale bohužel těch nepoctivých je mezi námi většina a proto i my musíme zaujmout nějaký postoj. Konkrétně 60 procent všech uživatelů ,,staré Aplikace,, tuto užívalo neoprávněně a neplatili nám ani korunu. Vzhledem k vysokým nákladům na provoz této aplikace byl další stav neúnosný a tito kolegové jsou pro nás velikým zklamáním a pokazili to všem.. I vzhledem k tomu, co pro všechny zdarma děláme, by se měli stydět a pokud jsou i členy Poradny Profi Řidičů, měli by sami odejít.. Jsou ostudou profi řidičů.

Současný stav fungoval tak, že uživatel platil za registraci..

Tento systém měníme a věříme, že bude ke spokojenosti všech.

A PROTO
jsme 1.9.2021 spustili KLUB PPŘ

Registrovaní do klubu nebudou platit ani za registraci ani za aplikaci. Bude se hradit roční členský poplatek.

Vstupní poplatek je 0 Kč.

Výše ročního členství je stanovena na 250,- Kč

Je možno vzužít i zlevněnou platbu členství na 10 let - 2.000,- Kč, nebo přepočet v aktuálním kurzu v Eurech.

Členové, kteří hradili za registraci u staré Aplikace 250 Kč mají členství v Klubu PPŘ a veškeré výhody na rok zdarma ode dne jejich nové registrace. Ti, kteří hradili 499 Kč mají členství zdarma na 2 roky.

Členové klubu budou mít ve svém členství zahrnuty zdarma veškeré výhody tohoto klubu, které již dnes nabízíme i ty, které se teprve připravují.

1.   volný přístup do nové Aplikace PPŘ.

2.   volný přístup k uzamčeným částem webu profesniskoleni.eu.

3.   20 procent sleva na profesní školení PPŘ.

4.   on-line chat v Aplikaci PPŘ.

5.   volný přístup do zvláštní sekce na Fóru PPŘ
Fórum PPŘ

6.   15.3.2023 jsme spustili Právní Poradnu Řidičů.

To jsou benefity, které poskytujeme.

Dále připravujeme:

7.   E-shop, kde budou mít členové velmi výrazné slevy.

8.   Zjistili jsme, že mnohým členům nevyhovují informace v elektronické podobě a upřednostňují tištěnou formu. PPŘ začne vytvářet vlastní, tištěné publikace, které budou pro členy klubu v jiných cenových relacích, než pro nečleny.To je současný plán a výhled rozvoje Klubu PPŘ. Další záležitosti se připravují a věříme, že i tyto budou pro členy přínosem.

Všem se omlouváme za nepoctivé kolegy a věříme, že Klub bude pro všechny členy přínosemDalší informace k registraci do klubu či instalaci aplikace atd, naleznete na tomto webu v oddíle FAQ


Pro vstup do Klubu PPŘ je třeba se nejprve registrovat.. Toto platí jak pro nové zájemce, tak i pro uživatele staré Aplikace.

Pokud chcete uplatnit bonusové členství v Klubu, protože jste byli uživatelé staré Aplikace PPŘ, je toto třeba při nové registraci uvést a zároveň zadat své přihlašovací údaje do staré aplikace. Pokud to neuděláte, systém Vás vyhodnotí jako nové zájemce a zašle Vám na e-mail platební údaje. Členy Klubu PPŘ se stanete až po připsání členského příspěvku na náš účet.
Těm, kdo své údaje do staré aplikace vyplní správně, žádný e-mail s platebními údaji nepříjde - mají členství na rok, nebo dva roky zdarma.

Často se stává, že nám někdo pošle novou registraci, kde nevyplní údaje ke staré aplikaci a pak se rozčiluje, že má členství zdarma a proč mu posíláme
e-mail, že má zaplatit členský příspěvek... Systém je automatizován a my žádné emaily neposíláme.

registrace do klubu ppř

Registrovat