Dotazy ke Klubu PPŘ

Pokud jste uživatel staré Aplikace PPŘ, máte nárok na členství v klubu, po dobu jednoho nebo dvou let zdarma. Podle toho, kolik jste hradili za registraci.

Uživatel, který hradil 250 Kč, má členství v klubu zdarma na dobu jednoho roku a ten, který hradil 499 Kč na dobu dvou let.

Podmínka pro přiznání tohoto bonusového členství je, že při registraci do Klubu zaškrtnete políčko, že jste uživatel staré Aplikace PPŘ a zároveň vyplníte přihlašovací údaje do této staré aplikace.

Bez tohoto nemůže být nárok na bonusové členství přiznán a členy klubu se stanete až po připsání členského příspěvku na náš účet.
Po úspěšně ukončené registraci a přiznání členství v Klubu PPŘ, Vám zašleme unikátní desetimístný kód, který si dobře uložte – budete se svým emailem, který při registraci zadáte a tímto desetimístným kódem přihlašovat do nové Aplikace PPŘ, do uzamčených částí webu profesniskoleni.eu atd.

LOGIN – emailová adresa

HESLO – desetimístný kód

Pokud budete chtít poslat i členskou kartu Klubu PPŘ, budete nám muset poslat i údaje o adrese, na kterou máme kartu poslat.
( adresu neposílejte dříve, dokud nebudete členy klubu a nebudete mít svůj kód :-) )
U tohoto zasílání karet buďte ale trpěliví – jsme často a dlouho mimo domov a karty můžeme rozesílat pouze když jsme doma. Taky se může stát, že k někomu karta nikdy nedorazí – bohužel, známe doručovací schopnosti našich pošt. Na zadní straně karty máte QR kód, který obsahuje Váš desetimístný kód a na přední straně je Vaše členské číslo v klubu.